Wisa Working Holiday do Nowej Zelandii

20 lutego 2018 roku o godzinie 10:00 w Nowej Zelandii, czyli 19 lutego o godzinie 22:00 czasu polskiego rozpocznie się nie lada wyścig dla tych, którzy chcą przyjechać tu na roczny pobyt by popracować i pozwiedzać ten piękny kraj. Mowa oczywiście o aplikacji na wizę Working Holiday, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Rocznie wiz przyznawanych dla Polaków jest tylko 100, a o otrzymaniu wizy decyduje prędkość wypełniania formularza. Nic za tym dziwnego, że otrzymanie wizy staje się coraz trudniejsze.

Czasem pytacie się nas jak taką wizę zdobyć i będąc szczerym my nigdy o taką wizę nie aplikowaliśmy. Jako, że sami ekspertami nie jesteśmy, stworzyliśmy dla Was listę linków do blogów i osób, które przez taką aplikację przeszły z sukcesem. Linki do wpisów prezentujemy w kolejności chronologicznej. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kilka fantastycznych osób przebywających na takiej wizie mieliśmy przyjemność poznać osobiście, a inne historie wyszperaliśmy w necie.

2018

4ever Moments

Asia i Olo serwują świeżutki i jeszcze ciepły post na temat wizy Working Holiday
➡ ’Wiza working-holiday’

2017

Tropimy Przygody

Karolina i Bartek opisują jak aplikować o wizę, jakie warunki spełnić. Ponadto podpowiadają jak przygotować się i co załatwić przed i zaraz po przyjeździe do Nowej Zelandii.
➡ ’Praca w Nowej Zelandii’ 

Road to NZ

Eva, bardzo fajnie opisuje cały proces, podaje przydatne linki i koszty.
➡ ’Working Holiday Nowa Zelandia’

Tu jesteśmy

Aga i Tomek, również opisali zasady aplikowania o wizę, wrzucili kilka screen’ów, a także podali kilka linków, gdzie warto szukać pracy, jeśli masz już wizę w kieszeni.
➡ ’Jak zdobyć wizę working holiday?’

2016

Bez Planu

Iwona krok po kroku opisuje proces aplikacji, wymagania a także odsyła do przydatnych stron.
➡ ’Jak zdobyć wizę working holiday?’

2015

Sto Historii

Agata i Olo podpowiadają jak przechytrzyć system i wypełnić wniosek w jak najkrótszym czasie.
➡ ’Sposób na wizę Working Holiday do Nowej Zelandii…’

2014

Zalatani

Natalia i Marcin w Nowej Zelandii przebywali w 2014 roku. Choć kwoty podane w pośnie prawdopodobnie uległy jakiejś zmianie to jednak główne zasady aplikowania o wizę pozostały te same.
➡ ’Jak zdobyć wizę Working Holiday do Nowej Zelandii?’

Nowa Zelandia to przepiękny kraj! Jako Polacy mamy tu bardzo dobrą opinię, postrzegani jesteśmy jako naród pracowity, przyjazny i dbający o przyrodę. Nie wszystkie kraje mogą pochwalić się tu taką opinią.
Choć zabrzmi to może patetycznie i pewnie nikomu z czytających nie trzeba o tym nawet wspominać, ale proszę pamiętajcie, że przylatując do Nowej Zelandii, pracując tu i podróżując, reprezentujecie swój kraj i kreujecie opinię o Polsce i Polakach. Pokazujmy się zatem z jak najlepszej strony! 😀

Powodzenia i do zobaczenia w Auckland!
Danka i Kuba

You Might Also Like