Urodziny latem!

Wiecie o czym marzy każde dziecko, które urodziło się zimą? O wakacjach, plażach i wysokich temperaturach. O tych wszystkich prezentach, które dostają inne dzieci urodzone latem: piłkach, rolkach i letnich strojach. Nigdy nie przypuszczałam, że swoje urodziny będę świętować na plaży opalając się i kąpiąc się w oceanie. A jednak, tak się właśnie stało w tym nowym 2015 roku. I choć łatwo nie było, bo urodziny to taki dzień w roku, który spędzasz z rodziną, lub przynajmniej odbierasz mnóstwo telefonów z życzeniami, to jednak był wyjątkowy. Wyjątkowy, bo inny niż wszystkie, fajnie było w końcu wykąpać się i pobyczyć na słonku. Zjeść wielką porcje lodów, które nie są śniegiem i poczuć się jak na wakacjach. Taka zmiana, w zasadzie niewielka, a ile dała radości.

IMG_3764

Dzień po moich urodzinach pojechaliśmy z Kubą do parku rozrywki (Rainbow’s End). Co prawda, wizyta w parku związana była ze świąteczną imprezą firmy, w której Kuba pracuje, to ja jednak traktowałam ją jako przedłużenie swoich urodzin. Nigdy w takim parku nie byłam, więc trzęsłam się jak ta norka z podekscytowania.

IMG_9262

Cały park zarezerwowany był na kilka godzin dla pracowników firmy, więc mogliśmy korzystać ze wszystkich atrakcji, nie stojąc w kolejkach. Zaczęliśmy spokojnie, od pontonów na wodzie i poprzez, kolejkę w kopalni, wodną kłodę, gokarty, po kolejkę górską i kilka innych atrakcji zakończyliśmy na przerażającej machinie, która wynosiła Cię na kilkadziesiąt metrów w górę i znienacka spadała w dół. Krzyk. Dużo krzyku i trzęsące się nogi po zejściu – tak to właśnie pamiętam. Choć widok też był chyba niezły z tej wysokości. Tak, zdecydowanie po tej atrakcji miałam już lekki przesyt adrenaliny. Na jakiś czas mi wystarczy.

IMG_3768

Takie zimowe urodziny latem, zapamiętam z pewnością na długi czas. Wspaniale jest zrobić coś inaczej niż zawsze. Przyznaję jednak, że świętowanie urodzin wśród śniegu, z ogniem palącym się w kominku ma nieporównywalny urok.
Dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o mnie za tym oceanem. Za kartki, ciepłe słowa i wiarę w spełnienie naszych marzeń! Ściskam(y) Was serdecznie!

You Might Also Like